Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Neden 12.000 Dolarda Kalmıyor?

Bitcoin Fiyatı Neden 12.000 Dolarda Kalmıyor?

Takip et

Bitcoin fiyatındaki son dönem artışları her yatırımcı tarafından biliniyor. Kripto para birimlerinin değerinde son dönemde artışlar yaşanırken, 12.000 dolarda bir türlü kalamayan Bitcoin, kısa bir zamandan beri 12.000 doları sürekli durmaksızın test etmeyi sürdürmekte. Yatırımcılar kripto para birimi satın alıyor olsalar da bu zamanda satışlarda son derece fazla. Satışların çok fazla olmasından dolayı yatırımcıların bir bölümü yükseliş yaşanırken kazanç elde etmenin yollarını ararken, çok büyük satış yapıyorlar.

Bu sebeple 12.000 doları bir türlü koruyamayan Bitcoin, kısa vadede yatırımcılara 11.400 dolar ve 12.100 dolar arasında yeni alım seviyeleri ve satış seviyeleri sunuyor. Ne kadar satış olursa olsun 11.800 dolar ortalamasında bulunan Bitcoin’in yakın zamanda daha fazla yükselmesi mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları