Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Neden Düşüyor? – Alım Zamanı Bitti Mi?

Bitcoin fiyatında düşüş sürüyor.

Nexo

Bitcoin fiyatı sürekli olarak düşmeyi sürdürüyor. Son dönemde kripto para birimleri arasında ciddi düşüş eylemleri görülürken, piyasada yeni yatırım yapacak olan bazı kripto para birimi yatırımcıları ciddi sorunlar ile karşı karşıya. Yatırımcılar karşılaştıkları en büyük problemin aslında kripto para birimi yatırımlarındaki değer kayıpları olduğunu, bu değer kayıplarının zaman zaman daha fazla artmasından sonra daha büyük düşüşler görüldüğünü ve ayı piyasası döneminin yaşandığını belirterek, piyasa hacminde olan düşüşlerin ne kadar süre boyunca devam edecek olduğunu bilemediklerin ifade ediyor.

Bitcoin kısa ve uzun vadede daha büyük düşüş eylemleri gösterebilecek olduğu için bu dönemin yatırımcılar tarafından alım değil, satım zamanı olması bekleniyor.

Alım yerine satış yapan binlerce yatırımcı, kısa vadeli olarak satışların daha fazla artacak olduğunu, ayı piyasası dönemine geri dönülmese bile kısa süre içerisinde ayı piyasasına benzer değişimlerin görülmesinden endişe ediyor ve tedirgin oluyorlar. Bitcoin fiyatındaki süregelen değişim ne kadar sürecek ve insanlar ne kadar süre bu fiyat düşüşlerini görecek son derece merak konusu.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı