Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Rekor Kırdı! Dün Söylenenler Çıktı! – Yarın İçin Söylentiler Neler?

Bitcoin fiyatında 14.680 dolar seviyesi görüldü.

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında yeni gelişmeler yaşanıyor. Lider kripto para birimi dünden bugüne ABD’den gelen seçim açıklamaları ve ABD’de görülen seçim belirsizliğinin etkisiyle yükseliş gösterdi. 14.277 doları dün akşam saatlerinde gören Bitcoin fiyatı bugün ise 14.680 dolar seviyesine yükseldi.

Lider kripto para birimindeki bu yükseliş yatırımcıların dikkatinden kaçmazken, çok sayıda kripto para birimi sahibi 14.680 dolardan sonraki hedefin ne olacağını sormaya başladı.

Bitcoin Fiyatında Yarın Daha Fazla Artış Olacak Mı?

Bitcoin fiyatının bir sonraki gün artış gösterip göstermeyeceğini yine ABD seçimleri ile ilgili yaşanacak gelişmeler belirleyecek. Eğer ki seçim belirsizliği bugün TSI gece saatlerinden sonra ortadan kaldırılamazsa analistlerin beklentisi yükseliş yönünde. Ancak tam tersinin de olabilecek olduğu belirtiliyor.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu