Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Tekrar 8.100 Dolara Yükseldi

Bitcoin'de kısa vadede yükseliş beklentileri bir geriliyor, bir artıyor.

Bitcoin kısa süre içerisinde yükselebileceğini bir kez daha yatırımcılara gösterdi. Kripto para birimi yatırımcıları ellerindeki kripto paraların daha da fazla değer kazanabileceğini düşünürken, yeni yatırımcıların sayısı da bugün görünen o ki artışa geçmiş durumda.

Piyasa hacminin artış gösteriyor olması ve kripto para sahibi olmak isteyenlerin sayısında son günlerde yaşanan kırılganlıklara rağmen artış olması piyasaya güvenildiğinin bir işareti olarak tanımlanıyor.

ABD’nin açıklamasından sonra düşüş yaşayan BTC gün içerisinde bazı borsalarda 7600 dolar seviyelerine kadar gerilemiş olsa da destek seviyesinde oluşan alım talebi fiyatı tekrar 8000 doların üzerine çıkardı. Yayın saatine göre 8100 dolar seviyesini kırmaya çalışan ve 8000 dolar desteğinde tutunan BTC’de artışların orta ve uzun vadede devam etmesi bekleniyor.

*Bitcoin fiyatı anlık olarak değişebilir güncel fiyata sitemizden ulaşabilirsiniz: bitcoinsistemi.com/fiyat-takibi/BTC/bitcoin/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu