blank
Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yükseldi Ama…

Bitcoin fiyatında yaşanan yükselişe rağmen analistler endişeli.

Bitcoin fiyatı 10.900 dolar sınırına kadar dayandı. ABD’li yatırımcıların alım talebinde beklenmedik artış yaşandığı bildirilirken, özellikle de son dönemde yaşanan fiyat değişimlerinin Çin merkezli yatırımcıları da hareketlendirdiği belirtildi.

blank

Tüm bunlar olup biterken piyasada 11.288 dolara kadar yükselişin mümkün olabileceği ancak ardından tekrar geri çekilme hareketlerinin yaşanabilecek olduğu iddiaları gündeme geldi. Bazı kimseler, kısa süre içerisinde yükseliş beklentisinde olunması yerine düşüş beklentisinde olunması gerektiğini iddia ettiler.

Bitcoin fiyatının bugün %2 oranında yükselmiş olmasına rağmen 10.900 dolar sınırından sonra nereye doğru yönünü çevireceği büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Özellikle yeni yatırım yapacak olan yatırımcılar mutlaka geri çekilme hareketleri veya direnç üzerinde kırılım hareketleri beklemeli ve trend iyice belli olduktan sonra kendine daha güvenli alış yerleri belirlemelidir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu