Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Beklenmedik Bir Şekilde Yükseldi

Bitcoin fiyatı beklenmedik bir şekilde değer kazanırken kripto para sahipleri ise fiyatın ne kadar yükseleceğini merak ediyor.

Bitcoin’de beklenmeyen yükselişler kripto para pazarında yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Bazı kripto para birimi yatırımcıları ellerindeki varlıkların daha fazla artması konusunda daha çok yatırım yapmak isterken, bazıları ise 7.200 dolara yükselen fiyatın bu seviyesini ne kadar ve nasıl koruyabilecek olduğunu merak ediyor. Bitcoin’de beklentiler bu dönemde 6.000 dolara hatta 3.000 dolara kadar bile gerileyebilecek olarak belirtilmişti ancak beklentiler doğru çıkmadı.

Bitcoin’in yükselişe geçmesinin hemen ardından fiyatın daha çok değer kazanması ve daha fazla yatırımcı için bir kazanç kapısı haline gelmesi bekleniyor.

7.200 dolardan kısa vadeli alımlar ve uzun vadeli alımların biraz riskli olsa da yatırım yapılabilecek olduğu, herhangi bir düşüş ihtimalinin bugünlerde eğer ki balinalar büyük düzeyde satış yapmazsa gerçek olmayacağı belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu