Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Yükselişe Geçti, 9.700 Dolar Görüldü - Peki Beklenen Ne?

Bitcoin Fiyatı Yükselişe Geçti, 9.700 Dolar Görüldü – Peki Beklenen Ne?

Takip et

Kripto para birimleri arasında lider sırada olan Bitcoin gün içerisinde bir anda değer kazandı. Son 24 saat içerisinde 9.300 dolara kadar düşen Bitcoin, daha sonrasında yükselmeye başladı ve ilk 9.500 dolar, ardından ise 9.700 dolarlı fiyat noktasına kadar ulaşmış oldu. Kripto para biriminde yaşanan bu yükselişin sebepleri merak konusu olurken, özellikle de kısa vadede yatırımcıların daha büyük beklentiler içerisinde oldukları, 9.700 dolar seviyesinin ise bu dönemde yine çok önemli olduğu dile getirildi.

Bazı kripto para yatırımcıları kazançlarının daha fazla artacak olduğuna emin olduklarını, bazıları ise 9.700 dolardan sonra yine bir anda düşüş yaşanacak olduğunu dile getirdiler. Özellikle 9700 üzerinde kalıcılık sağlanması durumunda 10.000 dolar seviyelerinin yakın zamanda geçilebileceği uzmanların ortak görüşü.

Bitcoin’in yükselmesinde en büyük etkenin ne olduğu bilinmezken, özellikle piyasanın karmaşık olduğu bir dönemde balinaların eylemlerinin bu tür beklenmedik sonuçlar yaşattığına inanılıyor.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları