Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 6800 Dolar Altına Düşüş Olacak Mı?

Bitcoin fiyatında 6.800 dolara yaşanan düşüş piyasayı salladı.

Piyasanın bugün 6.900 dolar seviyelerine gerilemesi ve ardından 7.000 dolara yükselmesi sonrasında gün içerisinde bir daha düşüş olmayacağı düşünülüyordu. Ancak beklenen olmadı ve kripto para birimi yatırımcıları 6.750 dolara kadar düşüş gören Bitcoin’in ne olacağı konusunda soru işaretlerine sahip durumdalar.

Bitcoin fiyatının düşmesinden hemen sonra bazı kripto para yatırımcıları ellerindeki Bitcoin’leri satmazken, bazıları ise hemen satış yapmaya başladı. Bu satış yapanların özellikle endişe sonucunda büyük oranda zarar edebilecekleri gibi, olası zararları engellemek için de önemli bir adım atmış olabilecekleri iddia edildi.

Bitcoin fiyatının yükselmesi mümkün

Bitcoin için özellikle bu gece kritik olarak görülüyor. Özellikle 6900 doların üzerinde haftalık kapanış yapması sebebiyle piyasada olumlu bir hava yaşatan BTC’nin, bu olumlu havayı sürdürmesi için 6800 dolar üzerinde günlük kapanış yapması şart. Bu sebeple bugün gece kapanışı (saat 03.00) oldukça önemli olarak görülüyor.

Yatırım yaparken mutlaka bu önemli destek seviyelerine stop-limit emir koymakta fayda var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu