Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 8.000 Dolar Alarmı Korkusu!

Bitcoin fiyatında 9.400 dolara kadar düşüş yaşandı.

Bitcoin fiyatı bugün piyasaların nispeten daha sakin olduğu tatil gününde 400 doların üzerinde bir değer kaybı yaşadı. Piyasa pek fazla konuşulmuyor ancak kripto para biriminin 400 dolar değer kaybı yaşaması ”hissettirmeden satışlar” olduğu iddialarını güçlendiriyor ve yatırımcıların piyasadan bir anda çıkışını engellemeye yönelik bir hamle olarak değerlendiriliyor. ABD’nin kripto paralar konusunda açıklamaları görünen o ki balinaları korkutmuş olabilir ve balinalar bu dönemde kripto para pazarında olası risklere karşı ve artan riske karşı ellerinde bulunan Bitcoin’leri satmaya karar vermiş olabilirler.

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar süre devam edecek olduğu merak ediliyor olsa da 9.400 dolar seviyesinin 400 dolar kaybı sonrasında 8.000 dolara düşüş olabileceği korkusu piyasada alarm verilmesine sebep oldu.

Bitcoin kaydıraktan kayıyor!

Bitcoin fiyatının bir kaydıraktan kayarcasına düştüğünü düşünen yatırımcılar, kripto para biriminin değerinin daha fazla düşebilecek olduğunu ve fiyatın düşüşü ile beraber yatırımcıların beklemediği sonuç olan 8.000 dolara kadar bir düşüş olabileceği korkusu yaşandığını belirtiyor.

Eğer bu seviyede fiyat düşüşü durmaz ise Bitcoin’i gelecek günlerde daha büyük düşüşler bekleyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu