Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 8.900 Dolara Yeniden Yükseliş

Bitcoin fiyatında 8.800 doların altına düşüş beklentisinden sonra yeniden 8.900 dolara yükseliş oldu.

Bitcoin fiyatında kısa süre içerisinde yeniden yükseliş yaşandı. Kripto para yatırımcıları beklediklerinden daha fazla gün içerisinde fiyat değişimi görürken, birçok yatırımcı ise elindeki mevcut kripto para birimini satıp satmamak konusunda fazlasıyla kararsız kaldı. Bitcoin’de kısa vadede yatırımcıların beklentisi 10.000 dolar olmasına rağmen, yatırımcıların büyük bölümü 10.000 doları kısa süre içerisinde göremeyeceklerini düşünüyor.

Bitcoin’de yeniden 9.200 dolar beklentisi

Bitcoin’in kısa sürede 9.200 dolara yükselebilmesi bekleniyor. Ancak 9.200 dolar seviyesine yükseliş beklentisi kısa sürede gerçek olmayabileceği gibi yatırımcıların beklentileri bu dönemde mümkün olduğu kadar normal seviyede beklenmeli ve yükseliş beklentisi çok yüksek olmamalı.

Bitcoin’deki güncel destek noktaları 8750 ve 8450 dolar seviyeleri olurken, direnç noktaları ise 9000, 9200 ve 9800 olarak belirlenmekte.

Genel kripto para piyasa hacmi 245 milyar dolar seviyesi olurken BTC’nin hakimiyetinin biraz azalarak 65,8 seviyesine gerilediği görülüyor.

Kısa vadeli alım satım yapanların dikkat etmesi gereken konuları ele aldığımız yazımıza göz gezdirebilirsiniz:

İlgili Haber  Kısa Vadeli Bitcoin Alıp Satanlar Nelere Dikkat Etmeli?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu