Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 8.900 Dolara Yeniden Yükseliş

Bitcoin fiyatında 8.800 doların altına düşüş beklentisinden sonra yeniden 8.900 dolara yükseliş oldu.

Bitcoin fiyatında kısa süre içerisinde yeniden yükseliş yaşandı. Kripto para yatırımcıları beklediklerinden daha fazla gün içerisinde fiyat değişimi görürken, birçok yatırımcı ise elindeki mevcut kripto para birimini satıp satmamak konusunda fazlasıyla kararsız kaldı. Bitcoin’de kısa vadede yatırımcıların beklentisi 10.000 dolar olmasına rağmen, yatırımcıların büyük bölümü 10.000 doları kısa süre içerisinde göremeyeceklerini düşünüyor.

Bitcoin’de yeniden 9.200 dolar beklentisi

Bitcoin’in kısa sürede 9.200 dolara yükselebilmesi bekleniyor. Ancak 9.200 dolar seviyesine yükseliş beklentisi kısa sürede gerçek olmayabileceği gibi yatırımcıların beklentileri bu dönemde mümkün olduğu kadar normal seviyede beklenmeli ve yükseliş beklentisi çok yüksek olmamalı.

Bitcoin’deki güncel destek noktaları 8750 ve 8450 dolar seviyeleri olurken, direnç noktaları ise 9000, 9200 ve 9800 olarak belirlenmekte.

Genel kripto para piyasa hacmi 245 milyar dolar seviyesi olurken BTC’nin hakimiyetinin biraz azalarak 65,8 seviyesine gerilediği görülüyor.

Kısa vadeli alım satım yapanların dikkat etmesi gereken konuları ele aldığımız yazımıza göz gezdirebilirsiniz:

İlgili Haber
Kısa Vadeli Bitcoin Alıp Satanlar Nelere Dikkat Etmeli?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu