Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Haftalık Kapanışa Saatler Kaldı: 7.000 Dolar Beklentisi

Bitcoin fiyatında yakın zamanda 7.000 dolar yeniden görülebilir mi?

Kripto para birimi piyasası son günlerde hareketli seyrediyor. Çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı yeniden alım yapmaya hazırlanırken, çok sayıda yatırımcı ise 8.000 dolar ve 9.000 dolar aralığından satışlar yapmak istiyor. Yatırımcıların bu konuda beklentileri yüksek iken, bugün 6.950 dolara kadar yükseliş gösteren Bitcoin fiyatının gün sonuna kadar 7.100 dolara kadar çıkıp çıkmayacağı kafa karışıklığına sebep oldu.

Çok fazla sayıda yatırımcı alım ve satış için beklerken, bazı yatırımcılar ise gün içerisindeki fiyat yükselişini gördükten sonra piyasada 7.000 dolar seviyesinin görülecek olduğunu düşünmeye başladılar.

Bitcoin’de özellikle haftalık kapanışta 7.000 dolar çok önemli bir eşik olarak görülürken, fiyatın ne kadar süre içerisinde yükselip-düşeceği konusunda soru işaretleri hiçbir zaman %100 doğru yanıt bulamıyor. Ancak genel olarak beklenen, BTC fiyatının mayıs ayında gerçekleşecek olan halving olayı öncesi son bir kez daha ciddi anlamda düşecek olduğu. (5.xxx dolarlı seviyeler)

“Riskli” olarak belirtilen içinde bulunduğumuz dönemde mutlaka yeni gelişen fiyat hareketlerine göre pozisyon almak oldukça önemli. Bu sebeple güncel analizleri ve önemli noktaları sıkı takip etmekte yarar var.

Bitcoin ile ilgili analizlerimizi güncel olarak sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Takipte kalın…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu