Bitcoin

Bitcoin Fiyatında İyiye İşaret: 7.500 Doları Gördü

Bitcoin fiyatında 7.500 dolar seviyesi tekrar görüldü ve 2020'nin en yüksek fiyat seviyesi oldu.

Bitcoin kısa süre önce 7.000 dolara kadar gerileyerek yatırımcıların tepkisini çekmişti. Bugün ise büyük kripto para birimi bazı borsalarda 7.500 doları görerek 2020 yılının en yüksek fiyat seviyesini görmüş oldu. Bitcoin için yıl başları her zaman için önemli noktalar olmuştur, geçmişten günümüze her yıl yıl başında veya yılın sonunda fiyatın ne kadar olduğu kripto para yatırımcıları tarafından kontrol edilir.

Yatırımcılar yılın başı ile sonu arasında yaşananlardan çok 1 yıl içerisinde ilk günler ve son günlerde fiyatın ne kadar olduğuna bakarlar ve 1 yıl vadeli yatırımlarını buna göre planlamak isterler.

Bugün için 7.500 dolar seviyesi çok büyük bir fiyat seviyesi olmasa bile geçtiğimiz günlere göre 6.900 dolar riskini sona erdirmişe benziyor.

An itibarı ile 7500 dolar seviyesini kırmaya çalışan Bitcoin’in önündeki en önemli direnç seviyesi 7800 dolar olarak gösteriliyor. Uzmanlara göre eğer BTC yakın zamanda 7800 dolar seviyesini geçerse ciddi yükselişlerin tetiklenebileceği ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu