Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Kaos İddiaları Şimdilik Gerçek Olmadı: 18.500 Dolar Yeniden Görüldü!

Son 24 saat içerisinde Bitcoin fiyatındaki düşüş gerilimi tüm yatırımcıları etkiledi.

ABD ve Asya piyasalarında son 24 saatte kripto para birimi satışları son dönemin en yüksek doruk noktalarına yaklaştı. Yatırımcılar, ellerindeki kripto para birimlerini satmayı tercih ederken bazı yatırımcılar ise kaos iddiaları nedeniyle mecburen satış yapmak zorunda kaldıklarını belirttiler.

Bitcoin fiyatı 17.700 dolarlı seviyelere gerilerken 18.000 dolar desteği de aşılmıştı. Bugün ise bu dakikalarda ortalama 18 bin 400 dolardan alıcı arayan Bitcoin fiyatı gün içerisinde yeniden bu seviyelerde kalıcılık sağlayarak yatırımcısını rahatlattı.

Bazı analistler 10 Aralık tarihine kadar fiyatın 17.000 dolar sınırına düşecek olduğunu iddia etmiş ve yatırımcıların satış yapıp yapmamak konusunda karar verirken piyasanın gerçeklerine göre hareket etmelerini önermişti.

Ancak şimdilik Bitcoin fiyatı düşüş yönünü tersine çevirmiş ve yükseliş yönünde hareket ediyor olmasından dolayı satışlar azalmış alımlar artmış durumda.

Direnç olarak 18.700 dolarlar önemli olarak gösterilirken, bu seviyenin üzerinde kalıcılık sağlanması fiyatı tekrar 19.500 dolarlara kadar yükseltebilir. Destek olarak iste 17.800 dolarlar önemini koruyor.

Her zaman destek ve direnç noktalarına göre hareket edilmesi ve bir strateji dahilinde yatırım yapılması öneriliyor.

*Yatırım önerisi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu