Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Yatırımcıların 8.000 Dolar Beklentisi Gündemde

Kripto para birimi Bitcoin bugün 200 dolar değer kazanarak günü iyi olmasa da beklentilerin üzerinde bir kapanışla kapatmaya hazırlanıyor gibi.

Bitcoin piyasasında son dönemde yatırımcılar beklenenden kötü sonuçlarla karşı karşıya kaldılar. Çok sayıda kripto para birimi sahibi yatırımcı ellerindeki varlıkları bugün satma kararı alıp almamak arasında gidip geldi. Ancak, kısa süre içerisinde Bitcoin gün sonuna doğru kaybettiği 1.000 doların üzerinde değer kaybının 200 dolarını yerine geri koymayı başardı.

Corona virüsü ve diğer sebepler, petrol fiyatlarının %34 oranında düşmesi, ABD, Suudi Arabistan ve Rusya Federasyonu’nun petrol fiyatları hakkında olumsuz açıklamaları ve eylemleri, öte yandan halving tarihinin yaklaşması gibi etkenler kripto para birimlerinin değer kaybetmesine neden olmuştu.

Bitcoin’de bugün 8.000 dolar beklentisi tutmayacak gibi görünse bile yarın 8.000 dolar seviyesi görülebilir. Son birkaç dakikadır Bitcoin 7.850 dolar seviyesinden kendisine yeni alıcılar arıyor.

*Beklentiler sosyal medyadaki yatırımcıların fikirlerinden yola çıkarak yazılmıştır. Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu