Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatındaki Artış Altcoin Fiyatlarını Harekete Geçirdi

Bitcoin Fiyatındaki Artış Altcoin Fiyatlarını Harekete Geçirdi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin bugün günün sonuna kadar 200 dolardan daha fazla kazanmış olabilir. Bitcoin’i yakın gelecekte bekleyen birçok yeni gelişme var ve tüm bu gelişmeler kripto para biriminin değerini daha fazla etkileme potansiyeli olan gelişmeler olacak. Milyonlarca insan ve milyarlarca dolarlık kripto para piyasasının geleceği belirsiz olsa da yatırımcıların büyük bir kısmı kripto para yatırımlarına gelecekte devam edecek olduklarını belirtiyor.

Bitcoin fiyatındaki gün içerisinde %2’lik artış ise hemen altcoin fiyatlarına da yansıdı. Bazı altcoin kripto para birimi yatırımlarında değer artışları %4 üzerine çıktı, bazılarında ise düşüşler %1’e kadar azaldı. Bitcoin’in pazar ve piyasa hacmi ile ilgili birçok yatırımcı beklentilerinin yükseliş yönünde olduğunu belirtirken, bazı yatırımcılar ise piyasada yaşanan düşüşlerin daha büyük oranda olmasını engelleyen bu fiyat yükselişinin beraberinde birçok kripto paranın değer kazanmasını olumlu karşılamaktalar.

Bitcoin fiyatında artışlar bugün ve yarın 10.000 dolardan daha fazla değeri görmesini sağlayabilecek gelişmeler olsa da yatırımcıların büyük bölümü kripto para biriminin değerinin kısa süre içerisinde 11.000 dolar ve 12.000 dolar üzerinde bir fiyatı görebilecek olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları