Bitcoin

Bitcoin Fiyatındaki Artış Yatırımcıların Alım Talebini Artırdı

Bitcoin fiyatında yaşanan %3.70'lik artış, yatırımcıları harekete geçirdi.

Kripto para piyasaları son dönemde karışık seyrediyor. Çok sayıda yatırımcı, kısa vadede beklentilerinin yükseliş görecekleri yönünde olduğunu bildirirken bir grup yatırımcı ise bu yükselişlerin fake yükselişler olduğuna ve bir anda düşüş yaşanmasının mümkün olabileceğine inanıyor.

Washington’dan gelen haberler bu dönemde Çin ile ciddi tartışmaların olabileceğine işaret ederken özellikle Texas’ta yaşanan ABD-Çin olaylarının yanında bu dönemde coronavirüs pandemisi ile ilgili ekonomik belirsizliğin çok yüksek seviyelerde olduğu belirtilmekte.

Kripto para piyasalarında aşırı bir yükselişten söz etmek mümkün olmasa bile 9.300 dolarlı seviyelere yükselen Bitcoin’in kısa vadede daha fazla değer kazanmasının mümkün olabileceği, yatırımcıların alım talebinin artığını söylemek ve görebilmek mümkün.

*Bitcoin fiyatında değişimler olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu