Bitcoin

Bitcoin Fiyatındaki Oynaklık Yatırımcının Karar Vermesini Zorlaştırıyor

Bitcoin fiyatında devam eden oynaklık dolayısı ile yatırımcılar bazı sorunlarla karşı karşıya.

Çok sayıda kripto para birimi sahibi yatırımcı yeni yatırım yapmak, mevut Bitcoin varlıklarını daha fazla arttırmak ile ilgili ciddi kararsızlık içerisinde kalıyor. Yatırımcılar bir süre önce düşüşe geçen Bitcoin fiyatının 9.000 dolara yükselip yükselmeyeceği endişesinden dolayı ciddi bir kararsızlık ile karşı karşıya olduklarını belirtirken, bir grup ise 8.700 dolardan alımlara devam etmenin doğru olmadığı görüşünü savunuyor.

ABD ve Asya merkezli çok sayıda yatırımcı bu dönemin satış dönemi olmadığını, alım dönemi olabileceği görüşünü dile getirirken, özellikle Asya’da yaşanan corona virüsünün bu dönemde alım yapacakları kararsız bıraktığını sözlerine ekliyor.

Bazı yatırımcılar bu fiyatın daha çok düşecek olduğundan söz ederken, bazıları ise fiyatın kısa bir zaman dilimi içerisinde 10.000 doları görebileceğinden söz ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu