Bitcoin

Bitcoin Fiyatındaki Son Gelişmeler 11.000 Doları Garantileyemez!

İyi bir yükselme olması durumunda Bitcoin 11.500 doları da geçebilir.

Bitcoin fiyatı son günlerde değer kaybetmeye başladı ve son birkaç gün içerisinde değer artışları görse de 1.000 dolardan daha fazla değer kazancının arkasından Bitcoin fiyatında beklenmedik bir düşüş oldu. FED Başkanı Powell’in açıklaması sonucu 500 dolar kadar değer kaybeden Bitcoin fiyatındaki bu gelişmeler yatırımcılar için birçok soruna neden olsa bile yatırımcı bazı insanlar 11.000 dolar beklentisinde.

Ancak kripto para birimi analistleri ise fiyatın daha fazla değer kazanacak olduğu iddialarının doğru olduğunu ancak bunun kısa sürede 11.000 doları asla garantileyemeyecek oldukları konusunu doğrulamakta. Bitcoin yatırımcıları 11.000 dolar konusunda yakın zamanda bu fiyatı göreceklerini düşünse bile yatırımcıların bir bölümünde de 11.000 dolar konusunda beklenti düşük ve yakın zamanda 11.000 doların görülmesi %50 ihtimalle mümkün olan bir şey.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu