Bitcoin

Bitcoin Fiyatının 10.100 Dolara Yükselmesi Yatırımcılara Moral Oldu

Bitcoin fiyatının 10.100 dolara kadar yükseliş göstermesi, kripto para piyasasında yatırımcılara moral oldu.

Kısa süre önce yatırımcılar beklediklerinden daha farklı bir fiyat sonucu ile karşı karşıya kalabilecekleri endişesi ile Bitcoin’e yatırım yapıp yapmamak konusunda kararsız kalmışlardı. 9.700 dolar seviyesine düşen ve yeniden 9.800 dolar seviyesine yükselen Bitcoin, bugün yeniden 10.100 dolar seviyesine yükselerek 2020 yılının en yüksek fiyat seviyesine yükselmiş oldu. Bitcoin’de kısa vadede beklentiler yükselişe işaret etmesine rağmen birçok yatırımcı 10.100 dolar konusunda kararsız olduğunu ve bu seviyeden sonra yatırım yapmanın doğru olup olmayacağından emin olamadıklarını dile getiriyor.

Bitcoin’de beklentiler her zaman olduğu gibi sık sık değişiyor olmasına rağmen, piyasanın genel beklentisi 10.100 dolardan hemen sonra 10.500 doların görüleceği yönünde. Morali düzelen birçok Bitcoin yatırımcısı 2019 yılından beri ilk kez bu kadar beklentiye sahip olduklarını ve umutlarının yeniden yeşermiş olduğunu dile getirmeye başladı bile.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu