Bitcoin

Bitcoin Fiyatının Yükselmesi Yatırımcı Sayısını Arttırıyor

Bitcoin fiyatı arttı, yatırımcı da arttı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile piyasaya geri dönen eski ve yeni yatırımların sayısında ve yatırımcı sayısında artış var. Avrupa merkezli yatırımcılar son yükseliş sonrasında Bitcoin’e ilgi göstermezken, Amerika merkezli yatırımcılar ise kripto paralara tekrar ilgi göstermeye ve yükselişlerin devam etmeye başladığına inanmaya başladı. Washington D.C merkezli yatırımlarda çok fazla artış olmadığı, ABD’de en çok Texas, New York merkezli yatırımlarda artışlar olduğu iddia edildi.

Çeşitli yabancı internet sayfalarında ise Bitcoin fiyatının artması ile kripto para yatırımlarını geri alan kişilerin sayısında artış olduğu paylaşıldı. Bitcoin fiyatının yükselmesi sadece kripto para piyasası hacminin artmasını değil, aynı zamanda kripto para fiyatlarının tamamında artışa sebep oldu ve yatırımcılar piyasanın geleceği hakkında yaşadıkları olumsuz beklentinin biraz olsun azalmasında büyük bir rol oynadı.

Hemen panik alımdan uzak durmalı

Kripto para analistlerinin bir bölümüne göre Bitcoin fiyatı arttı diye hemen piyasada yatırım yapmak iyi bir çözüm değil. Bitcoin’in bir anda düşebilecek olduğunu bekleyen analistler kadar, artık yatırımcıların kazanma döneminin başladığını düşünen yatırımcılarda olduğundan piyasada neler olabilecek olduğunu zaman içerisinde görmek mümkün olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu