AltcoinBitcoin

Bitcoin İçin Yaklaşan Boğa Sezonu Altcoinlerin Sonu Mu Olacak?

Ünlü Bitcoin balinası, gerçekleşmesi mümkün olan bir rallinin piyasadaki çoğu altcoini yok edeceğini iddia etti.

Bitcoin için uzun zamandır beklenen boğa sezonu kimi trader ve analistler için kapıdayken bir yorum da Bitcoin destekçisi olduğu bilinen ünlü balina J0E007’den geldi. Ünlü Bitcoin balinası söz konusu boğa sezonunun başlayabilmesi için piyasadaki altcoinlerde büyük bir temizliğin şart olduğunu iddia etti.

Altcoinlerle ilgili çok da olumlu düşünmediği bilinen J0E007 bu konuda Uber’in önde gelen yatırımcılarından Jason Calacanis’le aynı görüşleri paylaşıyor aslında. Nitekim Calacanis de piyasadaki altcoinlerin yüzde 99’unu çöp olarak nitelendiriyor.

Dün paylaştığı tweetle Bitcoin için yeni bir boğa koşusunun mümkün olduğunu belirten J0E007, bunun mümkün olmasını sağlayacak en önemli etkenin piyasadaki altcoinlerin çoğunun yok olmasına bağlı olduğunu ifade etti. Ancak ünlü analist hangi altcoinlerin bu kötü kaderi yaşayacaklarından bahsetmedi.

Bununla birlikte bırakın listenin gerisinde yer alan altcoinleri piyasadaki en değerli 2. kripto para birimi olan Ethereum’a bile sıcak bakmadığı bilinen ünlü balinanın Ethereum hakkındaki görüşlerini paylaştığı tweetini hatırlamakta fayda var:

Söz konusu tweetinde Ethereum’u yatırımcılarına boş hayaller satmakla itham eden J0E007, ETH tabanlı projelerin yararsız olduğunu ve Ether projesinin başarılı olacağından şüpheli olduğunu belirtmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu