binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin İle Ev, Araba Parası Kazanabilmek Mümkün Mü?

Bitcoin İle Ev, Araba Parası Kazanabilmek Mümkün Mü?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ile kazanç, Bitcoin ne kadar kazandırır? Bu soruları sormayan hiçbir yatırımcı yoktur. En yüksek oranda kazanan yatırımcılar dahi bu soruları ilk başta sormuştur ve sormaya devam ediyordur. Birçok kişi kendi kazandığı gelire oranla diğer kimselerin kazandığı gelir oranlarının ne kadar olduğunu ve neler elde edebildikleri konusunda sorular sormakta, sordukları bu sorular ile birlikte karşı tarafın kendisinden daha fazla veya az kazanıp olduğunu öğrenmek istemektedir. Yatırımcı bir kimsenin eline geçen net kar rakamının yanında ne kadar yatırımı olduğu da bu konuda büyük önem taşımaktadır.

Yatırımcılar kar elde etmek için daha fazla oranda yatırım yapmasına gerek olmasa bile ne kadar fazla yatırım yaparlar ise o kadar iyi oranda kar ederler. Ama olası kayıplarda da bir o kadar fazla zarar elde ederler.

Bitcoin hakkında internet sitelerinde hep olumlu haberler, olumlu yorumlar görülmesi ve bir grubun ‘’Bitcoin harika, muazzam, inanılmaz paralar kazanıyorum hemen sizde katılın’’ benzeri ifadelerini görmekte oldukça fazla doğal. Zira bu tür yorumlar ve sayfaların asıl amacı diğer yatırımcı olmayan kişileri de yatırım yapmaya çekmek ve daha fazla piyasada tutunmak istemesinden ötürü kaynaklanıyor.

Kişilerin ne dediği, ne söylediği veya nasıl tahminler ortaya attığı hiçbir zaman kripto paralar için önemli değildir. Kripto paralar dışarıdan müdahale edilebilmesi için büyük yatırımlarınız olmalı ve milyarlarca dolarlık bir finans spekülatörü olmanız gerektiği için basit kişilerin yorumlarına aldanmak size daha fazla zarar ettirir ve daha fazla kaybettirir.

Bitcoin İle Ne Kadar Kazanırım?

Bitcoin yatırımı yaparak aylık ne kadar kazanacak olduğunuz konusu tamamen BTC’nin ne kadar yükselecek olduğu veya düşecek olduğu ile ilgili olmakla birlikte yatırım oranınız ile ilgili de büyük öneme sahiptir.

Bir yatırımcı 1 milyon dolarlık yatırım yapar ve aylık 10.000 dolar kar elde ederken, siz 100.000 dolarlık bir yatırım yapıp aylık 500 dolar kar elde edebilirsiniz. Bununla ilgili net rakam hiçbir şekilde verilemeyecek olduğu gibi üzerine olası kayıplar ve riskler dolayısı ile zaman zaman kaybetme durumunuzun da olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Aylık ne kadar kazanacak olduğunuzun bir diğer yanıtı da BTC’nin o ay ne kadar yükselecek olduğu ile ilgilidir. Eğer Bitcoin 1 ay içerisinde %100 artış gösterir ise sizin de yatırımlarınızdan kazanacak olduğunuz kar oranı %100 oranında daha fazla artar.

BTC 7.000 dolar iken 20.000 TL yatırdıysanız ve gelecek ay Bitcoin 14.000 dolar oldu ise gelecek ay yatırımınızın değeri 40.000 TL olacaktır ve bu durumda %100 karlı çıkmış olursunuz.

Bitcoin Ev, Araba Aldıracak Kadar Kazandırır Mı?

Kazandırır. BTC ile lüks evler alan, lüks arabalar alan kişiler bugün dünyanın bazı ülkelerinde mevcuttur ve bu kişiler arasında bazı Türkler kendilerini basında paylaşmasalar ve bilgi vermeseler bile bulunmaktadır.

Bu kişilerin gelirleri aylık olarak değil sürekli günlük olarak değerlendirmeleri ve Bitcoin ile kazandıkları tutarlar sayesinde lüks evler ve lüks arabalara sahip oldukları bilinmektedir.

Bunu başarmak için ise sizin 10.000 dolar ile yatırım yapmanız en azından artık eskiden olabilecek olsa bile şimdi mümkün değildir. Ev ve araba alacak kadar 1 yıl içerisinde kazanç sahibi olabilmek için ve Bitcoin’de araba, ev parası kazanabilmek için hem çok iyi analizler yapmalı, hem çok iyi bilgi sahibi olmalı, hem yatırım oranınızın çok daha fazla olması gerekmektedir.

Ortalama 100.000 dolarlık bir yatırımı 1 yıl içerisinde 3 katına kadar katlama şansınız bulunan Bitcoin’de 3 kat zarar etme ve tamamen 0’a düşme şansınızda bulunmaktadır. Bundan dolayı ev ve araba alacağım diyerek Bitcoin’e tüm paranızı yatırmamalı ve yatırımlarınızda mutlaka dikkatli olarak her gün, belki de günde defalarca BTC piyasasının durumunu kontrol ederek olası büyük yükselişlerde satış yapmanız daha faydalı olacaktır.

100.000 dolarlık bir yatırım belki de 1 milyon dolara kadar yükselebilir ama bunu hiçbir kimse, kurum, şirket veya analist garanti edemez, etse dahi bu garanti yeterli olmayacak ve doğru olmayacaktır.

* Özel olarak hazırlanan bu içerik hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte sadece görüş, öneri ve bilgi verme amacı ile hassasiyetle hazırlanmıştır.

** Piyasa verileri ve oranlar değişim gösterebilir.

*** Yasal olarak tüm sorumluluk ‘’yatırım yapan’’ kişiye aittir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail