Bitcoin

Bitcoin İle Kahve Almak İsteyenlerin Sayısı Artıyor

Bitcoin  ile kahve alabilmek isteyenlerin sayısında her geçen gün daha fazla artış yaşandığı üzere kripto para sahibi olup bir kahve dükkanında BTC ile ödeme yapmak isteyen kişiler bu tür bir ödeme yönteminin çok daha havalı, çok daha fazla gelişmiş ve kolay olacağını düşünüyor. Kredi kartlarının göster-öde özelliğinin bir benzerinin Bitcoin için gerçek olmasını isteyen BTC sahipleri, bu sayede yatırımcıların hem daha fazla kripto para kullanabilecek olduklarını, hem daha fazla insanın kripto paralar hakkında bilgi sahibi olabileceğini belirterek kahve satıcılarının bu isteklerini duymasını istiyor.

Dünyanın en büyük kahve zincirleri ise her türlü talebi işlemek ve en iyi talepleri yerine getirmek ile meşgulken Bitcoin ile kahve almak isteyen kişilerin taleplerine henüz şuan için yanıt veremediklerini açıklamasalar dahi belli ediyorlar.

Neden Kahve?

Bitcoin popüler olduğu zamandan bu yana en fazla mevcut isteklerden birisi kahve alabilmek yönündeydi. Kahve almak ve kahve alırken Bitcoin ile ödeme yapabilmek isteyenlerin sayısı Bitcoin ile pizza almak isteyenlerin sayısına oranla bir hayli fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu