blank
Bitcoin

“Bitcoin Kahini” İşte Bugün Konuştu: Bitcoin Alacaksanız Bu Seviyeyi Sakın Kaçırmayın!

Bitcoin almak için balinaları takip edin. İşte balinaların Bitcoin alacağı fiyat seviyesi!

Kripto para birimi Bitcoin fiyatı bugün 17 bin dolarlı seviyelerde hareket ediyor. 18 bin dolar seviyesine bir çıkıyor bir geriliyor derken balinalarla ilgili gerçek veriler ortaya çıktı. Coinbase ve Bitfinex verilerini inceleyen ünlü analistler balinaların nerelerden alım talimatları verdiklerini sonunda tespit ettiler.

“Bitcoin kahini” olarak da tanınan ünlü kripto para birimi analisti Edward Morra, balinaların kripto para borsalarında emir işlemlerini girdiklerini ve 17.000 dolar ila 17.200 dolar aralığında büyük limitli işlem emirleri verdiğini açıkladı.

Balinaların bu seviyeler aralığında Bitcoin fiyatını destekleyeceklerini ve düşüşüne engel olacaklarını belirten Edward Morra, “yatırımcılar bu seviye aralığına dikkat etmeli, eğer ki bu seviyelerde destek sağlanırsa ve altına düşüş yaşanmazsa Bitcoin fiyatı 18.500 dolar direncini kırabilir” dedi.

*Bu içerik yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir!

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu