AltcoinAnalizBitcoin

Bitcoin Katliam Gibi Düşüşün Ardından Hayat Belirtileri Göstermeye Başladı!

Bitcoin fiyatı yeniden yükselişe geçti, genel piyasa yeşile döndü!

Bitcoin‘in bir süredir yaşadığı güçlü çöküş dün akşam geç saatlerde yerini yükseliş yönlü hareketlenmeye bıraktı. Dün, yaşanan aşağı yönlü dalgalanmada 33 bin doların altını gören Bitcoin, boğaların devreye girmesiyle 37.550 dolara kadar yükseldi.

Dünkü dip fiyatından %10 ivme kazanarak yükselişe geçen lider kripto para birimi, piyasanın 120 milyar dolar kazanmasını sağladı. Bitcoin an itibarı ile 36.400 doların üzerinde işlem görürken birçok altcoin de yükselişe geçti.

Kaynak: CoinMArketCap – 24 Saatlik Bitcoin Grafiği

Geçtiğimiz 24 saat kripto para birimi alanı boyunca oldukça çalkantılı geçti ancak bu sefer boğalar etkili bir yükseliş ivmesini tetiklemeyi başardı. Böylece genel kripto piyasası önceki kayıpların bir kısmını geri aldı.

Söz konusu Bitcoin artışı başta Polkadot (DOT) olmak üzere birçok altcoinin güzel yükselişler kaydetmesini sağladı. DOT ve Solana (SOL) son 24 saatte %11’den fazla artış gösterirken %16’nın üzerinde artış sağlayan Fantom, % 18’lik bir artışla öne çıkan ATOM da dikkatleri üzerine çekti.

Kaynak: Coin360

Yukarıdaki görselde görüldüğü gibi pazarın çoğunluğu bugün yeşilde. Ethereum %7’lik bir artışla 2.400 doları aşarken BNB, Cardano, XRP, Terra (LUNA), Litecoin, Chainlik gibi altcoinlerde de %6 ile %8 arasında yükselişler kaydedildi.

Ancak tabii BTC’de risk geçti artık yükseliş trendi başladı denilecek bir veri hala yok. Aşağıdaki analizlere göz atabilirsiniz:

İlgili Haber
Glassnode'dan Korkutan Bitcoin Raporu! "Bu Göstergeler Ayıyı İşaret Ediyor!"
İlgili Haber
ABD Borsaları Açıldı: Genel Piyasalarda ve Bitcoin'de Son Durum Ne?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu