Bitcoin

Bitcoin Kısa Vadede Kazandırabilir

Bitcoin yatırımlarının kısa vadede kazancı yükselecek mi, düşecek mi bilinmiyor. Kripto para sahiplerinin son dönemde beklentisi yükseliş yönünde olsa da analistlerin bu konuda ne dedikleri en dikkat çekmesi gereken konuların başında bulunuyor. Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu iddia eden bazı kripto para analistleri, fiyatların yükselecek olduğunu ve yeni rekorlar kırılabileceğini belirtirken bu rekorun asla 20 bin dolar olarak beklenti içerisine girmemek gerektiğini belirtmekte.

Kısa vadede Bitcoin beklentisi nasıl olmalı? Bitcoin hakkında kripto para yatırımcıları kısa vadede 10 bin dolar beklentisi içerisinde olduklarını belirtiyor. Yatırımcılar, kripto para birimleri hakkında kısa vadede yükseliş olmaması durumunda sonucun daha kötü olabileceğini ve bunu engelleyecek olanın ise kendi kar satışlarının durması ve bununla beraber yeni alımların durmadan devam etmesi olduğu düşüncesi ile hareket etmekteler.

Kripto para birimlerinin değerinin yükselecek olduğunu düşünen bazı analistler ise yakın zamanda değer artışı görmenin mümkün olacağını belirterek, fiyatların yükselmesinin kısa zaman alabileceğini belirtiyor. Bitcoin’in kısa vadede 8.000 dolar zorlu olan direncini aşar ise 10 bin dolar ve benzer seviyelere de tekrar yükselebilecek olduğu belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu