AnalizBitcoin

Bitcoin Konusunda Son Derece İyimser Olan Analist, Yeni ATH Seviyesini Açıkladı!

Yatırımcıların gözü altın ve Bitcoin'de!

Bitcoin fiyatının inişli çıkışlı seyri birçok analisti tedirgin ederken sadece geçtiğimiz hafta 10 bin dolarlık seviyenin altına 7 defa inildi. Söz konusu 10 bin dolarlık destek seviyesinin altına doğru bir kırılma olması halindeyse fiyat 9.000 dolara doğru sürüklenebilir.

Bazıları bu seviyelere düşülmesini beklerken PentarhUdi gibi analistler, BTC’nin 10.000 dolarlık seviyeyi aşarak yukarı yönlü bir tırmanış gerçekleştireceğini düşünüyor.

Rekor Kapıda Mı?

Ünlü analist, Bitcoin fiyatıyla ilgili ekim ve kasım ayına yönelik önemli açıklamalarda bulundu ve 20 bin dolarlık seviyeyi işaret etti. Söz konusu fiyat tahmininin üçgen benzeri bir konsolidasyonu izleyerek 2 ayda ATH seviyesine ulaşabileceğini belirtti.

Daha önce Bitcoin’in 2018 Aralık’ta 3.000 dolar civarında bir düşüş yaşayacağını, 2019’da ise fiyatın 6.000 dolara kadar ineceğini doğru tahmin ederek dikkatleri üzerine çeken analist, isabetli kararlarıyla göz doldurmuştu.

Yatırımcıların Gözü Altın Ve Bitcoin’de!

Bir başka güçlü analist Mike Novogratz ise Bitcoin konusunda iyimser olan isimlerden. Bu yılın sonuna doğru yükseliş beklentisi içerisinde olan analist, Bitcoin’e hala çok fazla bireysel katılımcı ilgisi olduğunu belirtti. FED’in faizleri artırmayacağını düşünen Novogratz, likiditenin de devam edeceğini ve büyük teşvikin kapıda olduğunu ifade ederek yatırımcıların artık gözünü altın ve Bitcoin’e diktiğini söyledi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu