Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Koptu Gidiyor! Fiyat 12.000 Doları Gördü!

Bitcoin Koptu Gidiyor! Fiyat 12.000 Doları Gördü!

Takip et

Bitcoin‘deki artışların ardı arkası kesilmiyor. Gün içerisinde 11.000 doların üzerinde işlem görmesi ile yatırımcısını memnun eden BTC, yükselişini sürdürüyor. Yükselişler neticesinde önemli bir direnç seviyesi olan 12.000 dolar direnci an itibarı ile test ediliyor. Binance borsasında 12.000 dolar seviyelerini gören BTC an itibarı ile 11.950 dolar seviyelerinde. 24 saatlik olarak bakıldığında ise Bitcoin yüzde 7’nin üzerinde kazanç sağlamış durumda.

Bitcoin bu seviye ile Ocak 2018’den bu yana en yüksek seviyesini görmüş oldu.

Bu artışlar BTC‘nin yakın zamanda 15.000 dolar olacağını söyleyen Winklevoss ikizlerinin yaptığı tahminin gerçek olabileceğini düşündürüyor.

Bitcoin’deki ciddi alım talebi ile artış gösteren kripto para piyasa hacminin 350 milyar dolar seviyesine ulaşmasına sadece 2 milyar dolar kaldı. Öte yandan giderek artan Bitcoin’in piyasa hakimiyeti yüzde 61 sınırına yaklaştı.

Bitcoin’in an itibarı ile piyasa hacmi 211 milyar dolar olarak karşımıza çıkıyor. BTC’ye en yakın altcoin olan Ethereum’un 33 milyar dolar piyasa hacmine sahip olduğu düşünüldüğünde BTC’nin piyasada ne kadar güçlü olduğu daha net bir şekilde görülüyor.

Kripto para fiyatlarını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Kripto Para Piyasası

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları