Kripto Para Madenciliği

Bitcoin Madencileri Nisan 2020’de 412.5 Milyon Dolar Gelir Elde Ettiler!

Yeni verilere göre Bitcoin madencileri Mart ayında 380 milyon dolar, Nisan ayında ise 412.5 milyon dolar gelir elde ettiler.

Kripto para madencileri gelecek birkaç gün içerisinde halving ile karşı karşıya kalacaklar. Halving dolayısı ile yaşanacak olan gelişmeler merakla beklenirken, özellikle kısa vadede kripto para madencilerinin iflas bile edebileceği, ancak bu durumun fiyatlar üzerinde etkisinin çok fazla olabilecek olduğu konuşulmakta. Çin merkezli madencilerin bir kısmının Bitcoin madenciliği cihazlarını kapatması beklenirken, özellikle kısa süre içerisinde binlerce Bitcoin madencisinin piyasadan çekilebilecek olduğu iddia ediliyor.

Bir yanda ise geçmiş veriler büyük önem taşıyor; kripto para birimi madencilerinin Nisan ayında tam 412.5 milyon dolar gelir elde ederek, bir önceki aydan daha fazla gelir kazanmalarının son derece önemli olduğu ifade edildi.

Yatırımcılar bu ay kazanırken, madencilerin yine Nisan ayında kazandıkları, bu ay ise kazançlarının beklenmedik oranlarda düşüş gösterebileceği düşünülmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı