Kripto HaberleriKripto Para MadenciliğiBitcoin Madencileri Nisan 2020'de 412.5 Milyon Dolar Gelir Elde Ettiler!

Bitcoin Madencileri Nisan 2020’de 412.5 Milyon Dolar Gelir Elde Ettiler!

Takip et

Kripto para madencileri gelecek birkaç gün içerisinde halving ile karşı karşıya kalacaklar. Halving dolayısı ile yaşanacak olan gelişmeler merakla beklenirken, özellikle kısa vadede kripto para madencilerinin iflas bile edebileceği, ancak bu durumun fiyatlar üzerinde etkisinin çok fazla olabilecek olduğu konuşulmakta. Çin merkezli madencilerin bir kısmının Bitcoin madenciliği cihazlarını kapatması beklenirken, özellikle kısa süre içerisinde binlerce Bitcoin madencisinin piyasadan çekilebilecek olduğu iddia ediliyor.

Bir yanda ise geçmiş veriler büyük önem taşıyor; kripto para birimi madencilerinin Nisan ayında tam 412.5 milyon dolar gelir elde ederek, bir önceki aydan daha fazla gelir kazanmalarının son derece önemli olduğu ifade edildi.

Yatırımcılar bu ay kazanırken, madencilerin yine Nisan ayında kazandıkları, bu ay ise kazançlarının beklenmedik oranlarda düşüş gösterebileceği düşünülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları