blank
Bitcoin MadenciliğiHaberlerKripto Para Madenciliği

Bitcoin Madencilerinin Geliri Artıyor

Bitcoin madencilerinin düşen blok ödülü düzenlemesine rağmen gelirleri arttı.

Son 7 gün içerisinde Bitcoin madencilerinin gelirinde %20 oranında artış yaşandığı açıklandı. Blockchain.com verilerine göre madencilerin gelirinde yükseliş son dönemde devam ederken, madencilerin bu dönemde biraz Bitcoin satmış olmasının mümkün olabileceği yorumları yapıldı.

ABD’den gelen seçim haberleri sonrasında yükselen Bitcoin fiyatına paralel olarak madencilerin gelirinde de bu dönemde yaptıkları satışlara bağlı olarak yükselişler olduğundan söz ediliyor. Kesin olarak tüm madencilerin %20 kazanmadığı belirtilirken, madencilerin ortalama olarak %20 son 7 gün içerisinde kazanç elde ettikleri belirtildi.

Kripto para birimi madencilerinin özellikle coronavirüs sürecinden sonra büyük bir artış gösterdiği iddia edilmiş, mevcut madencilerin sayısında ise düşüş yönünde bir takım değişimler olduğu iddia edilmişti.

Madencilerin kazançları zaman zaman düşerken, zaman zaman ise yükseliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu