binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin MadenciliğiBitcoin Madencilik Başkentinden Madencilere Kötü Haber! Tartışmalı Yasa Meclise Gidiyor!

Bitcoin Madencilik Başkentinden Madencilere Kötü Haber! Tartışmalı Yasa Meclise Gidiyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Teksas’taki Bitcoin madencileri için önemli avantajları kısıtlayabilecek yeni bir yasa önerisi Salı günü eyalet Senatosu komitesinden geçti ve şimdi meclise gidiyor.

Kripto Madencilerine Sağlanan Faydaları Sınırlayan Yasa, Komite Oylamasını Oybirliğiyle Geçti

Teksas, Bitcoin madencileri için önemli bir merkez konumunda ve bu madencilerin birçoğu mevzuatın engellemeye çalıştığı talep yanıt programlarından faydalanıyor.

Satoshi Action Fund kurucu ortağı ve CEO’su Dennis Porter, Senato Bill 1751’in madencilerin şebeke dengeleme programlarına ne kadar katılabileceklerini sınırladığını söyledi ve komitede karşı oy kullanılmadığını söyledi. Porter sözlerine şöyle devam etti:

“Bu da yasayı “tartışmasız” listesine koyuyor, yani Senato’dan onay alma şansı %95’in üzerinde. Oradan da Teksas Meclisi’ne gidecek.

Teksas, büyük ölçüde düşük elektrik fiyatları ve elverişli bir iş ortamı nedeniyle, Bitcoin madenciliği endüstrisi için dünyanın en büyük merkezlerinden biridir.

Bununla birlikte, Teksas şebeke operatörünün madenci akını nedeniyle yeni tesisler için onayları yavaşlatmasıyla 2022 yazında sektör için gidişat değişmeye başladı.

İlgili Haber  Analist Van de Poppe'den Bitcoin Açıklaması: "30.000 Dolar Rallisi İçin Bu Seviye Korunmalı!"

Teksas Blockchain Konseyi İş Geliştirme Direktörü Kristine Cranley, “Tüm Teksas sakinlerini temsilcilerine ulaşmaya, fatura mükellefleri için maliyetlerin artmasına ve şebeke istikrarının azalmasına neden olacak bu serbest piyasa karşıtı yasa tasarısına karşı oy kullanmaya teşvik etmeye çağırıyoruz” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail