Bitcoin

Bitcoin Piyasa Fiyatının 7.400 Dolara Kadar Düşmesi Bekleniyor

Bitcoin fiyatında kısa vadede 9.500 doların ardından 7.400 dolara kadar düşüş bekleniyor.

Goldman Sachs ile ilgili olarak ortaya çıkan raporlar Bitcoin’in kabul görmediğine ve bazı dev şirketlerin Bitcoin aleyhinde açıklamalar yaptığına işaret ediyor. Milyonlarca dolar değerinde yatırımları yöneten bu şirketlerin özellikle her bir büyük açıklamasının Bitcoin fiyatını düşürmeye yettiği ve arttığından söz edilirken, özellikle kısa vadede Bitcoin’in önce 9.200 dolar, ardından 8.700 dolar ve ardından  7.400 dolara kadar düşüş yaşaması bekleniyor.*

21 milyon üretim adedine sahip olan Bitcoin’in son halving sonrasında Bitcoin madencilerini çok zor durumda bıraktığı ve büyük oranda iflas risklerine yanaştırdığından söz edilirken, bu hafta binlerce Bitcoin madencisinin piyasada çekilecek olduğu tahmin ediliyor.

Bitcoin fiyatının en büyük düşüş sebebi olan alımların azalması, satışların artması durumuna balinaların sebep olduğu bilinen bir olay olarak gerçekliğini korumakta.

*Sosyal medyada bazı analistlerin açıklamalarından derlenmiştir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu