Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Rekor Geriledi, Hemen Yükseldi

Bitcoin Rekor Geriledi, Hemen Yükseldi

Takip et

Bitcoin fiyatı rekor seviyede geriledi. 5860 dolar seviyesine kadar gerileyen ve 5858 dolar sınırına bir anlık düşüş yaşayan Bitcoin, hemen ardından yükseldi. 6.113 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başaran Bitcoin, daha sonrasında ise 6.000 dolar sınırına kadar tekrar geriledi. Fiyatlarda yaşanan bu gerileme 2018 yılının en büyük düşüşü olarak gösterilirken, fiyatta yaşanan düşüşün 2018 yılının en dip zirvesi olduğu, en fazla dip zirve beklentisinin ise 4.500 dolar olduğu iddiaları yayınlandı.

İddialar 4.500 dolar seviyesine kadar gerileme yaşanmasının normal beklenti olduğu yönünde olduğunu doğrularken, yatırımcıların yaşanan düşüşü değerlendirmedikleri, daha fazla düşüş yaşanmasının beklendiğinden dolayı 2.500 dolar ila 4.500 dolar seviyesine gerileme yaşanana kadar yatırımcının Bitcoin’e tam odaklanmayacak olduğu yönünde.

Yatırımcılar Tam Karar Veremedi

Yatırımcıların kripto para yatırımı yapıp yapmamak konusunda kesin olarak karar veremedikleri, tam karar verme döneminin ise bugün yaşanan dip dalgasının ardından olacak olduğu iddia edildi. Kripto para yatırımcılarının yaptıkları açıklamalar ve uzmanların bu konuda yönlendirmesi ile yatırımcıların kısa süre içerisinde daha fazla net karar verebilecek oldukları çeşitli dev yatırımcılarca ifade edildi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları