Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Rekora Koşuyor!

Bitcoin Rekora Koşuyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı yeni bir rekora doğru gidiyor. 6.750 dolar seviyesini geçen Bitcoin fiyatı son günlerin en etkili ve en iyi günlerini yaşarken, piyasa hacmindeki artışlar 5 milyar doları geçti. Bitcoin son zamanlarda oldukça iyi değer kazandı ve piyasada en iyi kazanç elde eden kripto para birimleri arasında ilk sıraya yerleşti. Kripto para sahipleri kısa zaman içerisinde 1.000 dolardan daha fazla Bitcoin fiyat artışı gördü ve bu fiyat artışlarından sonra yatırımcıların piyasaya olmayan güvenleri tekrar yavaş yavaş yerine gelmeye başladı.

Bitcoin fiyatındaki artış beklentisi sürerken, yatırımcılar kripto para yatırımlarından daha çok kazanç elde edecek olduklarını düşünmeye ve daha fazla değer kazanacak olduklarını düşünmeye başladılar. Yatırımcıların kısa zamanda bu kadar fazla değer kazancı beklentisi yoktu ancak son dönemdeki bu artışların hemen arkasında balinaların olduğu ve finans spekülatörlerinin olduğu iddia edildi.

Bitcoin fiyatı bugün 6750 doları gördüyse bundan sonraki günlerde daha büyük artışlar olabilecektir ancak olası büyük düşüşlere de kripto para birimi yatırımcısı olan Bitcoin yatırımcıları hazırlıklı olmalı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları