Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Short Pozisyonlarına Girişler Artarken, En Az Çıkış Bu Altcoinde Oldu! CoinShares...

Bitcoin Short Pozisyonlarına Girişler Artarken, En Az Çıkış Bu Altcoinde Oldu! CoinShares Raporu

Fon çıkışlarında en az çıkışın Ethereum'da olduğu görüldü. 

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’den gelen enflasyon verilerinin beklentilerin üzerinde olması ve FED’in şahin tutumundan ödün vermemesi Bitcoin’de daha fazla düşüş beklentisi körüklerken short Bitcoin fonlarına girişler arttı.

Coinshares tarafından bugün yayınlanan ve 24 Şubat’taki verilere göre hazırlanan raporda beklentilerin üzerinde gelen makro ekonomik verilerin kripto hissiyatını etkilediği belirtildi.

Dijital varlık yatırım fonlarına 2 milyon dolarlık küçük çıkışların olduğunun belirtildiği raporda short pozisyonlara (düşüş yönlü) 10 milyon dolar tutarında girişler olduğu belirtildi.

Fonlarda hacmin bu hafta itibariyle düşük olduğunun belirtildiği raporda yatırımcıların ABD’den gelen makro ekonomik verilerden etkilendiği vurgulandı. Bunun yanı sıra SEC’ten gelen baskının da bu pozisyonların artmasında etkili olabileceği belirtildi.

Fon çıkışlarında en az çıkışın Ethereum’da olduğu görüldü.

Bunun yanı sıra FED’in daha da şahinleşeceğine dair beklentilerle Blockchain hisse senetlerinde de 7,2 milyon ABD doları tutarında çıkışlar olduğu belirtildi.

Rakamlar kripto para piyasalarında hacimlere nazaran küçük görünse de, fon yatırımcılarının kripto paralara yönelik hissiyatını temsil ettiğinden, Coinshares tarafından yakından takip ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları