BitcoinHaberler

Bitcoin Son 6 Ayın En Düşük Seviyesini Gördü! Fiyat Ne Olacak?

Bitcoin Mayıs ayında görülen seviyelerde işlem görüyor. Düşüş baskısı devam ediyor ve BTC hergün değer kaybediyor. Peki şimdi ne olacak?

Bitcoin’de satış baskısı durmaksızın devam ediyor. Devamlı düşen fiyatlar sebebiyle tedirgin olan yatırımcılar her düşüşten sonra ellerindeki BTC’leri biraz daha satıyor. Bundan 1 ay önce 7300 dolarları gören ve bu seviyeyi daha önce 2019 Mayıs ayında gören BTC, tekrar bu seviyelere geri döndü.

Bazı borsalarda 7300 dolarlara kadar gerileyen BTC, son altı ayın en düşük fiyat seviyelerinde işlem görüyor. An itibarı ile fiyat 7410 dolarlara kadar toparlamış olsa da bu düşüş sabah saatlerinde 7700 dolar direncinin kırılamamasından sonra oldu.

Bitcoin 7700 dolara kadar ani bir yükseliş yaşadı fakat başarılı olamayıp fiyat buradan geri düştü.

Bitcoin Dakikalık Grafik – 22 Kasım 2019 – Kaynak: Tradingview

Geçen ayın en düşük seviyesi olan 7300 dolar desteği eğer kırılırsa fiyat 6800 dolarlara kadar gerileyebilir. Bu sebeple analistler 7300 dolar desteğinin önemli olduğunu vurguluyor.

Son düşüşlerden sonra 203 milyar dolara gerileyen kripto para piyasa hacmi eğer böyle giderse 200 milyar doların altına gerileyerek psikolojik sınırın altına düşmüş olacak.

Her an değişen kripto para fiyatlarını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat/
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu