coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Spot ETF Başvurusu Olan VanEck, Ürün Onaylanırsa Bitcoin'e Destek İçin Önemli...

Bitcoin Spot ETF Başvurusu Olan VanEck, Ürün Onaylanırsa Bitcoin’e Destek İçin Önemli Bir Taahhütte Bulundu

Önemli bir varlık yönetim şirketi olan VanEck, yaptığı açıklamasında Bitcoin ekosistemine dikkate değer bir destek sözü verdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yakın zamanda yapılan bir duyuruda, varlık yönetim şirketi VanEck Bitcoin (BTC) ekosistemine olan uzun vadeli bağlılığını bildirdi.

Şirket, potansiyel bir Bitcoin spot Borsa Yatırım Fonu’ndan (ETF) elde edeceği kârın %5’ini en az 10 yıl boyunca Bitcoin Core geliştirme kuruluşu Brink’e bağışlama sözü verdi.

Geçen yıl Ekim ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) güncellenmiş bir BTC spot ETF beyanı sunan VanEck, BTC dünyasına derinlemesine bir giriş yapıyor. Şirket yaptığı açıklamasında “VanEck’te Bitcoin turisti değiliz, uzun vadede bu işin içindeyiz” dedi.

İlgili Haber  Bitcoin Spot ETF'lerde Bugün Onay Gelecek Mi? Hangi Gelişmeler Bekleniyor? Kripto Gazetecisi Açıkladı

VanEck, uzun vadeli yatırım taahhüdüne ek olarak, Brink’e şimdiden 10.000 dolarlık bir başlangıç bağışı yaptı.

Şirket kısa bir süre önce Bitcoin Spot ETF’i için henüz bu ürünler onaylanmamış durumdayken bir reklam filmi yayınlamaya başlamıştı. Spot ETF başvurusu bulunan şirket halen SEC’den bu ürünler için bir onay sürecinde bulunuyor. SEC’in 10 Ocak tarihine başvurulara onay, ret ya da erteleme şeklinde bir cevap vermesi gerekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail