binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Spot ETF'lerde Bugün Onay Gelecek Mi? Hangi Gelişmeler Bekleniyor? Kripto Gazetecisi...

Bitcoin Spot ETF’lerde Bugün Onay Gelecek Mi? Hangi Gelişmeler Bekleniyor? Kripto Gazetecisi Açıkladı

Bitcoin spot ETF gündeminde bugün hangi gelişmeler bekleniyor? Bugün onay gelme ihtimali var mı? Gazeteci açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para gazetecisi Eleanor Terrett, Bitcoin Spot ETF’lerle ilgili yakın gelişmeler hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Terrett bugün 19b-4 başvurularında bazı değişiklikler beklediğini açıkladı. Bu başvurular düzenleyici sürecin önemli bir parçası ve değişiklikleri bu ETF’lerin onaylanmasına yönelik ilerleme anlamına geliyor. Buna ek olarak, S-1’lerle ilgili yorumlar ve olası lansman tarihleriyle ilgili bazı son dakika telefon görüşmeleri bekliyor.

Gazeteciye göre onaylar için zaman çizelgesinin hala önümüzdeki hafta içinde olması öngörülüyor. Ancak bu, Terrett’e göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bugün yapılan yorumları ve değişiklikleri ne kadar hızlı okuyabileceğine bağlı.

İlgili Haber  'Büyük Ayı Analisti' il Capo, Bitcoin Spot ETF Onaylarının Ardından BTC Fiyatının Gideceğini İddia Ettiği Seviyeleri Paylaştı

19b-4 başvuruları, borsaların Bitcoin ETF gibi yeni bir finansal ürünü listelemek istediklerinde varlık yöneticileri adına dosyaladıkları belgelerdir. Bu başvurular düzenleyici sürecin bir parçası olmakla birlikte, varlık yöneticisinin S-1 başvurusunun onaylanmasından önce onaylanması gerekmekte.

S-1 başvuruları, ulusal bir borsada yeni menkul kıymetler listelemek isteyen ABD merkezli halka açık şirketler için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından gerekli görülen kayıt formları olarak tanımlanıyor.

Terrett mevcut durumu sadece “i’lerin noktasını koyma ve t’lerin çaprazını çizme” senaryosu olarak tanımlıyor. Bu ifade genellikle bir projeyi tamamlamak için yalnızca küçük ve kolay görevlerin kaldığını belirtmek için kullanılıyor. Bu bağlamda gazeteci, Bitcoin Spot ETF’lerinin onaylanmasının önündeki büyük engellerin aşıldığını ve geriye yalnızca küçük, prosedürel görevlerin kaldığını ileri sürüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail