coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnaliz'Büyük Ayı Analisti' il Capo, Bitcoin Spot ETF Onaylarının Ardından BTC Fiyatının...

‘Büyük Ayı Analisti’ il Capo, Bitcoin Spot ETF Onaylarının Ardından BTC Fiyatının Gideceğini İddia Ettiği Seviyeleri Paylaştı

Ayı lehine açıklamalarıyla tanınan kripto para analisti il Capo of Crypto, Bitcoin fiyatına dair tahminlerini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en tanınan analistlerinden biri olan il Capo of Crypto, Bitcoin spot ETF’lerinin onaylanmasının öncesinde ve sonrasında yaşanacağını tahmin ettiği fiyat hareketlerine dair bir açıklama yayınladı.

Analiste göre Bitcoin Spot ETF’lerinin onaylandığına dair haberlerin gelmesiyle birlikte piyasada bir pump dalgası yaşanacak. Bununla birlikte il Capo, onayların ardından birkaç gün sonra fiyatta bir geri dönüş yaşanacağını ve ETF’lerin işlem görmeye başlamasıyla birlikte düşüşün startının verileceğini iddia ediyor.

İlgili Haber  Santiment Üç Altcoinde Büyük Aktivite Artışı Var Dedi: "İkisi Fiyat Artışı Yaşadı, Biri Halen Bekliyor"

Analiste göre BTC balinaları 48.000 dolar ila 50.000 dolar arasına güçlü bir ilgi gösteriyor. il Capo, ETF onay haberinin yüksek volaliteyi tetikleyerek grafiklerde çok büyük mum fitillerine sebep olabileceğini söyledi. Analiste göre 48.000 dolar ila 50.000 dolar arasına yaşanabilecek bir pump’ın ardından buradan büyük bir ret, olası bir senaryo gibi görünüyor.

Ayı lehine açıklamalarıyla tanınan il Capo, ETF onay haberlerinin ardından “haberi sat” senaryosunun gerçekleşeceğini ve ilk etapta 30.000 dolar ila 31.000 dolar arasına bir iniş yaşanacağını iddia ediyor. Ardından ise 35.000 dolar ila 36.000 dolar arasına geçici bir yükseliş ve sonrasında “kapitülasyon” ile birlikte 12.000 dolar hedefliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Uohkj

Zırvalamış mk

Anonim

Zırvalamış dediğin adam 67 binde 14 bini yazmıştı

Ahmet Gündüz

Bu sefer yanılacak.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail