AltcoinHaberler

Bitcoin SV Koptu Gidiyor, İnanılmaz Yükselişten Sonra Bitcoin SV’nin Sırası Değişti

Bitcoin SV'deki yükselişler bugün de devam etti ve yüzde 25'in üzerinde bir artış görüldü.

Craig Wright’ın geçtiğimiz yıllarda Bitcoin Cash’in çatallanması ile ürettiği Bitcoin SV, piyasaya ilk çıktığı dönemde çok fazla rağbet görmemişti. Hatta öyle ki bu çatallanmadan sonra piyasada güvensiz bir ortam oluşmuş ve kendini çokça kez Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto olarak tanıtan Craig Wright tepkilerin odağı haline gelmişti.

Son bir kaç gündür yaşadığı yükseliş oranı yüzde 50’yi geçen Bitcoin SV, Binance Coin gibi birçok kripto parayı da geride bırakarak en büyük 6. kripto para konumuna yükseldi. Bitcoin Cash ile arasında 1.5 milyar dolarlık bir hacim kaldığı ise dikkatlerden kaçmıyor.

Yükselişin Sebebi Ne?

Daha önce çokça kez Satoshi Nakamoto olduğunu ifade eden ama bunu kanıtlayamayan Craig Wright, bilindiği gibi eski ortağı ile mahkemelik ve ona yüklü miktarda Bitcoin ödemesi gerekli. Daha önce bu Bitcoin’leri ödeyemediği ve elinde yüklü miktarda BTC olmadığı düşünüldüğü için Craig Wright’ın asla gerçek Satoshi Nakamoto olmadığı düşünülmüştü.

Son gelişmeler ışığında Craig Wright mahkemeye elinde yüklü miktarda Bitcoin olduğunu ispat edecek deliller sundu. Bu delillerden sonra birçok kişi Craig Wright’ın gerçekten Bitcoin kurucusu Satoshi Nakamoto olduğunu iddia ediyor. Ayrıca dava ile ilgili son gelişme olarak hakim, Craig Wright’ın ortağının ailesine ödemesi gereken milyarlarca dolarlık Bitcoin zorunluluğunu kaldırdı.

İlgili Haber  Craig Wright Davasında Son Gelişme!

Tüm bunlar ışığında Bitcoin SV son birkaç gündür ciddi yükselişler ile karşı karşıya.

Kripto para listesine ve güncel fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz: Kripto para fiyatları

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı