Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Tekrar 12.000 Dolara Yükseldi!

Bitcoin Tekrar 12.000 Dolara Yükseldi!

Takip et

Bitcoin fiyatı yeniden artışa geçerek 12.000 dolara yükseliş eğilimi gösterdi. Bitcoin birkaç saat öncesinde 11.500 dolar seviyesine ve daha düşük seviyelere doğru düşerken, piyasadaki bazı kripto para yatırımcılarını da daha büyük düşüşler olabileceği yönünde korkutmuştu. Piyasa hacmi açısından bakıldığında en büyük kripto para birimi olmayı her fiyat seviyesinde korumayı sürdüren Bitcoin bugün artık insanların en fazla ilgi gösterdikleri kripto para olarak her bir fiyat hareketi ile piyasayı tümünden domine ediyor. Bitcoin güncel fiyatı 12.000 doları çok az geçerken, yatırımcılar için bu dönem aslında en iyi kazanç elde edilecek dönemin başı olarak görülmekte.

Yatırımcılar kripto para birimlerine olan ilgileri nedeniyle birçok kez piyasada beklentilerinin her zaman tutmasa bile bu tür fiyat artışlarının anlık yaşanabildiğini, bunun ise kripto para birimlerinin iyi ve aynı zamanda kötü yönü olduğunu belirtiyorlar. Bu sayede kazançların bir anda beklenmedik bir zamanda artışa geçebildiğinin altını çizen yatırımcılar, analistlerin 12.000 dolar beklentisinin tutmasından dolayı da bazı kripto para analistlerinin sözüne bundan sonra daha fazla güvenebileceklerini belirtmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları