Bitcoin

Bitcoin Tekrar 3.900 Dolara Ulaşma Yolunda!

Bitcoin fiyatı bugün tekrar 3.820 doları görerek 3.900 dolar yolunda olduğunu gösterdi.

Bitcoin fiyatı birkaç gündür düşüş eğilimi sürdürürken, bir süredir beklenmeyen düşüşlerin ardından yükseliş tekrar başlamışa benziyor. Bitcoin fiyatının yüksek olmasını isteyen BTC sahiplerine göre kripto para birimlerinin kısa ve uzun vadede en çok kazandırması beklenen zamanlar bugünler olmasa da 3.900 dolar seviyesine olumlu bakan yatırımcılar, kripto para sahibi olarak ne zaman yükseliş olacağını merak ediyorlar. Bitcoin fiyatının yükselmesi ve buna bağlı olarak piyasa hacminin yükselmesi yatırımcılar tarafından beklenen bir şey.

Bitcoin fiyatı bugün CMC’de 3.820 doları gördü ve 3.900 dolara giden bu yolda son günlerin en iyi performanslarından birisini ufak bir yükseliş ile göstermiş oldu. Yatırımcılar, fiyat düşüşlerinden artık sıkıldıklarını ve en son yaşadıkları 400 dolar kaybın nasıl ve ne zaman geri kazanacak olduklarını merak ediyor iken, birçok yatırımcı da 3.900 dolar seviyesinden sonra 4.000 dolar seviyesinin tekrar geçilebileceğini, fiyatın düşük olmasından çok yükselmesinin önemli olduğunu ve düşük fiyatın piyasanın çoğunluğuna zarar verdiğini düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatı sürekli düşüş eğilimi gösterdiğinde kabul edilemez bir sonuç ortaya çıkıyor ve yatırımcılar bu nedenle yatırımlarını yapmayı bırakıyor, yeni yatırımlar yapmıyor ve mevcut yatırımlarını satış yoluna giderek artırmıyor.

Bitcoin sahipleri 4.000 dolar direnci konusunda da çok endişeli olmasalar da yakın zamanda 4.000 dolar direncinin aşılmasını ve bunun olmaması durumunda yeni yatırımcı ve yeni yatırımların oranlarının eskiye nazaran çok daha düşük kalacak olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatının 4.000 dolar seviyesini aşarak bir direnç kırıp kırmayacak olduğunu hemen görmek mümkün olmuyor 4.200 dolar seviyesinde direnç kırılamadığından psikolojik olarak fiyat düşüşü daha kötü bir etki yarattı ve kripto para piyasasında büyük kayıplara sebep oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu