Bitcoin

Bitcoin Tekrar 5.300 Dolara Yükselme Eğiliminde

Bitcoin fiyatında beklenmedik artış.

Bitcoin fiyatı tekrar 5.300 dolar seviyesine çıkma eğilimi gösteriyor. Kripto para birimlerinin son dönemde yükselişlerin ardından büyük bir düşüş yaşaması tepki çekerken, yatırımcıların milyarlarca dolarlık Bitcoin satışı sonrasında balinalarda piyasayı ayakta tutamadı. Balinaların satış yaptıkları ve buna bağlı olarak kripto para fiyatlarında büyük bir düşüş oluştuğu iddia edildi.

Bitcoin fiyatının düşmesine rağmen çok kısa bir süre içerisinde tekrar 5.200 doları geçmesi ise bugün tekrar alım fırsatı sinyali yarattı. Kripto para piyasasında devam eden alımların daha fazla artabileceği ve buna bağlı olarak piyasa fiyatının artabileceği beklentisi oluştu.

Piyasadaki kripto para sahipleri yakın zamana kadar kripto para fiyatlarında düşüş bekliyorlardı ancak 5.300 dolar seviyesine doğru tekrar hareketlenen Bitcoin fiyatı sayesinde piyasada yeni bir yükseliş beklentisi oluştu. Bitcoin’in fiyatındaki yükseliş 5.300 dolar direncini kırarsa ardından tekrar 2019’un en iyi seviyesi olan 5.418 dolar seviyesini de kırabilir. 5.418 dolar seviyesinden sonraki beklenti 5.550 dolar iken, en kritik eşik olarak 6.000 dolar sınırı direnci yatırımcıları korkutuyor. 6.000 doların riskli bir seviye olduğu konusunda yatırımcılar hemfikir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu