BitcoinHaberler

Bitcoin Vakıf Bağışları İçin Kabul Edilmeye Devam Ediyor

İnsan Hakları Vakfı, Bitcoin bağışlarını BTC Pay Server üzerinden alacağını web sitesi üzerinden duyurdu.

İnsan Hakları Vakfı (İHV), BTC bağışlarını kabul edeceğini açıkladı. Bağışlar açık kaynaklı bir proje olan BTC Pay Server üzerinden kabul edilecek. Üstelik bu, İHV’nin ilk kripto para birimi ile bağış kabul edişi değil. Vakfın daha önceden ne şekilde bağış kabul ettiği net değildi ancak şu an bu açık kaynaklı sistem sayesinde bağışlar daha şeffaf hale geldi. Söz konusu sistem sayesinde Bitcoin bağışlarını daha kolay toplamayı hedefleyen Vakfın resmi web sitesindeki bağışlar bölümünde şu açıklamalar yapılıyor:

BTC bağışlarınızı açık kaynaklı bir kripto para ödeme işlemcisi olan BTC Pay Server üzerinden güvenli, özel, sansüre dayanıklı ve ücretsiz bir şekilde almaktan mutluyuz.

Bitcoin, İnsan Hakları Vakfı haricindeki farklı yardım kuruluşları tarafından da kullanılıyor ancak söz konusu kuruluşlar BTC bağışlarını ilave ödeme işlemcileri kullanarak yapıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu