binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin ve Altcoinlerde Dibi Satın Alma Zamanı Geldi Mi? Santiment Açıkladı!

Bitcoin ve Altcoinlerde Dibi Satın Alma Zamanı Geldi Mi? Santiment Açıkladı!

Santiment Bitcoin ve altcoinlerde endişe verici bir düşüş yaşanmasına rağmen, yatırımcıların güçlü kaldığını ve yükseliş beklentisinin devam ettiğini belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan düşüş bir yandan yatırımcıları tedirgin ederken bir yandan da piyasadaki yükseliş beklentisi devam ediyor.

Son yaşanan düşüşle ilgili olarak düşüşün devam edeceği yada toparlanmayla birlikte yükselişin başlayacağına dair farklı fikirler ortaya çıkarken son değerlendirme Santiment’ten geldi.

Buna göre Santiment BTC ve altcoinlerde endişe verici bir düşüş yaşanmasına rağmen, yatırımcıların güçlü kaldığını ve yükseliş beklentisinin devam ettiğini belirtti.

Santiment, Bitcoin ve altcoinlerdeki dibi satın alma fırsatının topluluğun daha olumsuz duyarlılıkta olduğu yani düşüş temalı kelimeleri daha çok konuştuğu zaman geleceğini savundu.

“Bitcoin 66,400 dolara düşüş gördü ve altcoinlerin fiyatları Nisan ayından itibaren endişe verici geri çekilmeye devam ediyor.

BTC ve altcoinlerdeki düşüşe rağmen, yatırımcılar oldukça güçlü kalıyor ve hızlı bir toparlanma ihtimaline güven duyuyor.

buy , buying , ve bullish gibi yükseliş temalı kelimeler; sell , selling , sold veya bearish gibi düşüş temalı kelimelerden yaklaşık iki kat daha çok konuşuluyor.

Tarihsel olarak, en iyi dip alım fırsatları, topluluğun genel olarak daha fazla düşüşe yönelik bir miktar korku gösterdiği zaman ortaya çıkar. Yani dip fırsatı genellikle yatırımcıların düşüş temalı kelimeleri daha fazla konuştuğu ve düşüş konusunda korku duyduğu zamanlarda ortaya çıkar.

Kırmızı çubukların (düşüş yani olumsuz duyarlılığı temsil eden) mavi çubuklara (yükseliş yani olumlu duyarlılığı temsil eden) yetişmeye başladığını gördüğümüzde muhtemelen dip fırsatının kendini gösterdiği kesin bir an olacaktır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail