binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin ve Altcoinlerdeki Geri Çekilme Alım Fırsatı Mı? Tanınmış Analist Kısa Vadeli...

Bitcoin ve Altcoinlerdeki Geri Çekilme Alım Fırsatı Mı? Tanınmış Analist Kısa Vadeli BTC ve Altcoin Beklentilerini Paylaştı!

Tanınmış analist Michael van de Poppe Bitcoin ve altcoinlerin mevcut durumunu analiz etti, altcoinlerdeki fırsatlara dikkat çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin son iki günde neredeyse %10 düzeltme yaşarken, altcoinlerde de ciddi gerilemeler görüldü.

Bu noktada yatırımcılar dibin gelip gelmediğini araştırırken, tanınmış analist Michael van de Poppe BTC ve altcoinlerin mevcut durumunu analiz etti.

Bitcoin’deki yarılanmaya çok az bir süre kalmışken, önceki döngülerdeki durumun aynısının yaşandığını ve her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Poppe, satın almanın tam zamanı olduğunu söyledi.

“Bitcoin’de da yarılanma öncesindeki momentum yavaşlarken gerçeklik devreye girmeye başlıyor.

Bitcoin ve altcoinlerde önceki her döngü gibi işler hâlâ yolunda.

Altcoinler USDT değerinde %25-50 kayıp yaşarken BTC değerinde %40-70 düşüş yaşadı.

Bu noktada işte satın almanın tam zamanı geldi.”

Altcoinlerde Alım Fırsatı Geldi Mi?

Başarılı analist ayrıca Bitcoin‘in konsolidasyon döneminde olduğuna dikkat çekerek, BTC’de önümüzdeki günlerde çok fazla yukarı yönlü bir hareket olmasını beklemediğini ancak yavaş ama emin adımlarla altcoinlerin ivme kazanmaya başlayacağına inandığını söyledi.

Bitcoin’de yukarı yönlü bir hareket beklemese altcoinlerden beklentisinin yüksek olduğunu belirten Poppe, “altcoinler Bitcoin çiftlerinde %50-70 arası düşüş yaşadı. Bu, kendinizi altcoinlerde konumlandırmak için gerçek bir fırsattır.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail