Kripto HaberleriAltcoinBitcoin ve Ethereum Çakılırken Balinalar Bu Altcoinlere Odaklandı

Bitcoin ve Ethereum Çakılırken Balinalar Bu Altcoinlere Odaklandı

Takip et

Kripto para piyasası şu an çok büyük bir düşüş dalgası daha yaşıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 24.000 dolar altını görürken Ethereum (ETH) ise 1.200 dolar altını gördü.

Bu durumda bile bazı balinaların spesifik birkaç altcoine akın ettiğini görmek ise oldukça şaşırtıcı.

Ethereum Balinaları Alımları Sürdürdü

Ethereum son 24 saatte %15 değer kaybetti.

Ethereum ağındaki bazı altcoinler ise çok sert bir düşüş yaşadı ve Ethereum balinaları bunu fırsat olarak yorumlamış olabilir.

WhaleStats tarafından aktarılan bilgilere göre son 24 saat içerisinde ciddi bir satın alım aktivitesi görüldü. WhaleStats, en büyük ETH balinalarının 24 saat içerisinde en fazla APE, FTM ve LINK, MANA aldığını oraya koydu.

En büyük balinalar bu altcoinlere yatırım yapmış olsa da bu durum, coinlerin yükseleceği anlamına gelmiyor. Zira Bitcoin düşerken çok daha hacimsiz olan altcoinlerin daha derin düşüşler yaşadığı biliniyor. Bu sebeple Ethereum’un bile ciddi bir şekilde düşüş yaşadığı şu anlarda daha hacimsiz olan altcoinlere yatırım yapmak çok daha riskli olarak görülüyor.

Öte yandan en yüksek alımların USDC, USDT ve PAXG gibi stablecoinlerde olması balinaların durgun limanlara kaçmak istediğini gösteriyor.

Bunun yanı sıra AAVE, COMP ve SPELL gibi altcoinlerin yüksek miktarda alımları ise balinaların DeFi uygulamalarındaki kredilerine yönelik işlem yapmak istiyor olabileceklerini göstermekte.

İlgili Haber
Balinalar Hareketlendi! Yüz Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Aktarımları Neyi İfade Ediyor!

3 YORUMLAR

guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Kripto dönemi bitti 😂😂😂😂 altına devam her zaman güvenli liman altın

Anonim

bsg

Erol

Bu dünyada bitti denilen şeylere yönelmeyi öğreneceksin yoksa herzaman ayıların yemi olursun

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları