binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin ve Ethereum ETF'leri İçin Bir Sonraki Adım Çin Mi? Dev Şirketten...

Bitcoin ve Ethereum ETF’leri İçin Bir Sonraki Adım Çin Mi? Dev Şirketten Çok Konuşulacak BTC-ETH Adımı!

Harvest Global Investments, gözünü Çin ana karasına dikti, spot Bitcoin- Ethereum ETF'lerini Çin'li yatırımcılara sunmayı planlıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’den sonra spot ETF’leri konusunda büyük bir adım atan Hong Kong geçtiğimiz günlerde spot Bitcoin Ethereum ETF’lerini piyasaya sürdü.

Hong Kong ETF’leri beklenen performansı gösteremedi ancak şirketlerin ETF’ler aracılığıyla Çin’e girme potansiyeli olduğu iddia ediliyor.

Bu noktada önde gelen bir Çin fon kuruluşu ve Hong Kong’un ilk spot ETF ihraççısı olan Harvest Global Investments, gözünü Çin ana karasına dikti.

Hong Kong’daki Bitcoin Asya konferansında konuşan Harvest CEO’su Han Tongli, şirketinin ETF Connect programı aracılığıyla Çin’deki yatırımcılara Bitcoin ve Ethereum ürünlerine doğrudan erişim sunmayı planladıklarını açıkladı.

Piyasa koşullarının uygun olması halinde önümüzdeki iki yıl içerisinde BTC ve ETH ETF’lerinin connect programına dahil edilmesi için başvuru yapacaklarını söyledi.

“Bitcoin ve Etheruem ETF’lerinin Çin’deki yatırımcılara ulaşması için bazı planlarımız var.
Harvest Global olarak spot BTC-ETH ETF’lerini Stock Connect programına almayı başarırsak Çin ana karasındaki yatırımcılar için yeni bir yatırım yolu açılacak.

Anakaradaki düzenleyici ortam oldukça belirsiz olduğundan Stock Connect programı başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere kripto para yatırımlarının düzenlenmesi için bir öncü olabilir. “

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail