BitcoinHaberler

Bitcoin ve Kripto Paralarda Kurumsal İlgi Devam Ediyor Mu? Binance CEO’su Açıkladı!

Binance CEO'su CZ'nin son açıklamalarını aktardık.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, The South China Moning Post ile bir röportaj yaptı. CZ, bugün yayınlanan röportajda Binance üzerindeki regülatör baskısından, kurumsal yatırımcıların kripto para ilgisine kadar pek çok konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Merkezi bir borsa kurmalarının nedeni olarak, “regülatörlerle iyi çalışmak için merkezi bir varlığa ihtiyacımız olduğunu fark ettik. ” diyen CEO, ülkelerden gelen baskılara karşı kendilerini hazırladıklarını ifade etti.

“Sektördeki en büyük oyuncu olarak kendimizi değişime hazırlamamız gerekiyor. Regülatörlerle çalışmayı kolaylaştırmak için değişiklikler yapıyoruz.”

CZ, Binance’in bu yaklaşımına örnek olarak işe alınana pek çok eski regülatörü gösterdi.

Finansal kurumların Bitcoin’e ve kripto paralara olan ilgisi hakkında da konuşan CZ, “bu alanın değerini çoktan anladılar” dedi.

“Finansal kurumlar büyük bir şekilde geliyor. Bazı büyük isimlerin geleneksel finansal hizmetlerini bu alana taşıdığını görüyoruz. Bu alanın değerini anladılar ve birinci ilgi alanları Bitcoin olmak üzere kripto para birimi kervanına katılmaya başladılar.”

Dijital varlıkların gelecekteki parasal ağda büyük rol oynayacağını ifade eden CEO, “finans kuruluşları Bitcoin’i yatırım aracı olarak görüyor ancak yine de ilerleyen süreçte dijital varlıkların ekonominin tam olarak neresinde olacağını tahmin etmek şimdilik zor.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu