Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yarılanmasına Son 17 GÜN!

Bitcoin Yarılanmasına Son 17 GÜN!

Takip et

Bir süredir merakla beklenen Bitcoin halvingi ile ilgili son dönemde sosyal medyada gündem çok fazla tartışma konusu olmayı sürdürmekte. Birçok madenci, bu dönemden sonra neler olabilecek olduğu hakkında soru işaretlerine yanıt ararken, bazıları ise Bitcoin halvingi sonrasında fiyatların artacak olduğunu, ancak bu dönemde halving sonrasında yaşanacak artışın şimdiden gerçekleştiğine işaret ediyor.

Bu nedenle Bitcoin halvingi sonrasında kripto para biriminin fiyatının düşebileceğine değinen yatırımcı kimseler, beraberinde kripto para Bitcoin’in yine değer kazanma şansı olduğunu, bunun çok zor bir şey olmadığı ve geçmişte örneklerinin yaşandığını aralarında tartışmayı sürdürüyorlar.

Halving Sonrasında Yaşanacak Gelişmeler Merak Konusu

Bitcoin fiyatı ve piyasa hacminin halving sonrasında nasıl değişim göstereceği bilinmezken, bilinen tek bir şey var: madencilerin gelirleri %50’den daha fazla düşecek. Bu nedenle özellikle piyasada bazı madencilerin iflasının söz konusu olabileceği daha fazla ön plana çıkarılmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları